Vítáme vás na stránkách ZŠ a MŠ Korytná

AKTUALITY:

Florbalový turnaj o putovní pohár

V úterý 16. 1. 2018 pořádala ŠD Pod Vinohrady v Uherském Brodě ve spolupráci s Domem dětí a mládeže a Asociací školních sportovních klubů 6. ročník florbalového turnaje "O Putovní pohár".

22. 1. 2018 | Rubrika: Aktuality ZŠ

Znovu přišla paní zima

Do mateřské školy v Korytné zavítal opět duch zimy.

17. 1. 2018 | Rubrika: Aktuality MŠ

Vánoční nadílka

30. 12. 2017 | Rubrika: Aktuality ZŠ

Výlet páťáků do Brna

Jako každý rok se naši páťáci vydali na výlet do Brna s šesťáky ze Strání. V Brně na ně čekal bohatý kulturní program.

30. 12. 2017 | Rubrika: Aktuality ZŠ

Malí koledníci navštívili charitu

Děti MŠ rozdávaly radost svým koledováním i mezi našimi spoluobčany v domě s pečovatelskou službou v Korytné.

20. 12. 2017 | Rubrika: Ekoškolka

Malí koledníci navštívili charitu

20. 12. 2017 | Rubrika: Aktuality MŠ

Návštěva pana pátera Peřiny

Dne 14.12.2017 do mateřské školy v Korytné zavítala vzácná návštěva. Navštívil nás pan páter Peřina z Uherského Brodu.

15. 12. 2017 | Rubrika: Aktuality MŠ

MŠ koledovala v Kinoexportu

Letošní koledování jsme začali návštěvou firmy pana Vojtka KINOEXPORT.

14. 12. 2017 | Rubrika: Aktuality MŠ

Mikulášská nadílka

Mikuláš s čertem a andělem navštěvují v předvečer svátku sv. Mikuláše všechny hodné i zlobivé děti.

12. 12. 2017 | Rubrika: Aktuality ZŠ

Vánoční hvězda

Váženi přátelé,

dovolte mi tímto poděkovat za úspěšný 20. rok prodeje vánočních hvězd. Úspěšný byl díky vám, kteří jste prodávali, úspěšný byl díky vám, kteří jste si zakoupili tuto květinu a také díky lásce ve vašem srdci a vaší otevřené dlani.

12. 12. 2017 | Rubrika: Aktuality ZŠ