Vítáme vás na stránkách ZŠ a MŠ Korytná

Ježíšek v MŠ

14. 12. 2022 | Rubrika: Aktuality MŠ

Slavnost Slabikáře

Nastal čas, kdy se naši prvňáčci svým úsilím a pílí dostali na konec Živé abecedy.

13. 12. 2022 | Rubrika: Aktuality ZŠ

Koledování v charitním domě.

Další kroky malých koledníků vedly do charitního domu.

13. 12. 2022 | Rubrika: Aktuality MŠ

Koledníčci zahájili.

Letos, tak jak již každoročně, zahájili malí koledníčci z MŠ koledování po naší obci.

8. 12. 2022 | Rubrika: Aktuality MŠ

Velký Tom rozčertil školku.

A po Mikulášské trojici se ve školce objevila i návštěva ze Slováckého divadla v Uherské Hradišti - herec Tomáš Šulaj se svou čertovskou show.

5. 12. 2022 | Rubrika: Aktuality MŠ

Mikuláš v MŠ.

Svatý Mikuláš se svou družinou navštívil i naši MŠ.

5. 12. 2022 | Rubrika: Aktuality MŠ

Mikulášská nadílka

Zítra je svátek svatého Mikuláše a to znamená, že dnes – v předvečer svého svátku – chodí Mikuláš se svou družinou za dětmi s nadílkou.

5. 12. 2022 | Rubrika: Aktuality ZŠ

MIKULÁŠSKÁ BESÍDKA

Druhá adventní neděle patřila v naší škole besídce. Děti z mateřské školy i školáci ze základní školy si připravili spolu se svými paními učitelkami besídku.

5. 12. 2022 | Rubrika: Aktuality ZŠ

PEČENÍ PERNÍČKŮ VE ŠKOLE

Včera přijali naše pozvání ke společnému pečení perníčků rodiče dětí jak z mateřské školy, tak také rodiče žáků základní školy.

23. 11. 2022 | Rubrika: Aktuality ZŠ

Charitativní sbírka Vánoční hvězda pomáhá nemocným dětem již 25

Vánoční hvězda neboli Poinsettia je květina, která se v posledních letech stala symbolem nejkrásnějších svátků v roce i v naší republice.

22. 11. 2022 | Rubrika: Aktuality ZŠ