Vítáme vás na stránkách ZŠ a MŠ Korytná

AKTUALITY:

Fašanky v Korytné

Tradiční úterní fašanková obchůzka obcí začala tancem a zpěvem u obecního úřadu, nechybělo občerstvení pro děti a žáky.

6. 3. 2019 | Rubrika: Aktuality MŠ

FAŠANKY VE ŠKOLE

Také naši školáci se zapojili do tradiční Masopustní veselice.

6. 3. 2019 | Rubrika: Aktuality ZŠ

Zhusta, chlapci, zhusta….

Fašankové písně se rozezněly školní družinou při besedě o masopustních zvycích a tradicích.

5. 3. 2019 | Rubrika: Aktuality ZŠ

Den otevřených dveří v ZŠ a MŠ Korytná

Kolektiv ZŠ a MŠ Korytná Vás srdeně zve na Den otevřených dveří, který se bude konat v úterý 12. března 2019 od 7.30 hodin do 14.00 hodin.

19. 2. 2019 | Rubrika: Aktuality ZŠ

Divadelní představení Nezbedná pohádka

V úterý jsme se vydali do Uherského Brodu na divadelní představení Nezbedné pohádky.

14. 2. 2019 | Rubrika: Aktuality MŠ

Vycházka jako prevence proti nemocem

Včera, tj. 5.2.2019 jsme s našimi dětmi podnikli vycházku do přírody k památnému  stromu obce Korytná.

6. 2. 2019 | Rubrika: Aktuality MŠ

Ekoškolka

Ve čtvrtek proběhla druhá schůzka ekotýmu. Všichni rodiče měli 100% účast. Hlavní náplní byla organizace světového Dne vody, plnění úkolů z plánu činností.

5. 2. 2019 | Rubrika: Ekoškolka

Beseda s myslivcem

Ve středu tj.30.1.2019 navštívil naší mateřskou školu myslivec pan Petr Mahdal z Nivnice.

31. 1. 2019 | Rubrika: Aktuality MŠ

Brusleníčko, bruslení

Dnešní blokovou výuku tělesné výchovy si všichni náramně užili.

28. 1. 2019 | Rubrika: Aktuality ZŠ

Ve zdravém těle zdravý duch!

Tohoto hesla se držely děti ŠD, když na kopci nad ZŠ a MŠ plnily disciplíny zimní olympiády.

21. 1. 2019 | Rubrika: Aktuality ZŠ