Vítáme vás na stránkách ZŠ a MŠ Korytná

AKTUALITY:

Kouzelník Duo Waldini

Ještě před koncem školního roku, při příležitosti pasování našich předškoláčků, nás v naší mateřské škole navštívil kouzelník, kterého dobře známe pod jménem Duo Waldini.

15. 6. 2018 | Rubrika: Aktuality MŠ

Výlet do Moravského krasu

Blíží se konec školního roku a za celoroční píli a snahu, mají děti za odměnu výlet.

BESEDA SE SPISOVATELEM, PASOVÁNÍ PRVŇÁČKŮ NA ČTENÁŘE

V úterý 12. června pozvala paní knihovnice Mikesková naše školáky do místní knihovny na besedu se spisovatelem Michalem Čagánkem.

Vitamínový den

V rámci projektu Ovoce do škol jsme dnes v naší škole uspořádali vitamínový den.

Den dětí ve Smajlíkově

1.6.2018 na Den Dětí se naše školička vydala do zábavního centra pro děti Smajlíkov v Uherském Hradišti.

4. 6. 2018 | Rubrika: Ekoškolka

Den dětí ve Smajlíkově

4. 6. 2018 | Rubrika: Aktuality MŠ

Dravci

28. 5. 2018 | Rubrika: Ekoškolka

Dravci

Dnes 28.5.2018 se děti z naší mateřské školy dozvěděly zajímavosti o našich dravých ptácích.

28. 5. 2018 | Rubrika: Aktuality MŠ

Výlet do hasičské zbrojnice v Uherském Brodě

Dne 24.5.2018 jsme se s dětmi z naší školičky vydali autobusem do Uherského Brodu, kde nás už čekali profesionální hasiči, kteří nás velmi mile přivítali a udělali nám velmi důkladnou  prohlídku prostor hasičské zbrojnice.

27. 5. 2018 | Rubrika: Aktuality MŠ

Vlastivědná exkurze do Prahy

Ve středu 23. května si naši nejstarší školáci – páťáci trošku přivstali, protože 5.40 hod. vyjížděli vlakem ze Starého Města do našeho hlavního města – do Prahy.

25. 5. 2018 | Rubrika: Aktuality ZŠ