Vítáme vás na stránkách ZŠ a MŠ Korytná

AKTUALITY:

Vánoční dílnička a zdravá strava v MŠ

Ve středu 6. prosince navštívily naši MŠ dvě paní učitelky z DDM s výukovým vánočním programem.

11. 12. 2017 | Rubrika: Ekoškolka

Mikulášská nadílka

Mikuláš s čertem a andělem navštěvují v předvečer svátku sv. Mikuláše všechny hodné i zlobivé děti.

8. 12. 2017 | Rubrika: Aktuality MŠ

Vaření šípkového čaje v MŠ

Díky našim nejmenším dětem jsme mohli ochutnat čaj, vyrobený z darů přírody (šípky, pampeliškový sirup).

4. 12. 2017 | Rubrika: Ekoškolka

Zdravá svačinka v MŠ se včelaři

Včelaři – pan Martinec (člen ekotýmu) a pan Čuda z Hradčovic nám poutavě vyprávěli o včeličkách a jajich významu pro přírodu.

4. 12. 2017 | Rubrika: Ekoškolka

Mikulášská besídka

V neděli 3. prosince byla Korytná plná čertovského dovádění. Děti z mateřské školy a žáci naší základní školy si společně s paní učitelkami připravili nejen pro rodiče Mikulášskou besídku.

4. 12. 2017 | Rubrika: Aktuality ZŠ

Vánoční beseda s manžely Věrnými

Již se stává tradicí, že v předvánočním čase si paní knihovnice  Jarmila Mikesková přichystá pro naše žáky besedu v místní knihovně.

30. 11. 2017 | Rubrika: Aktuality ZŠ

Beseda se včelařem

Pan Jiří Martinec, korytňanský včelař, připravil dětem naší školy besedu o medu. Děti se přesunuly do místní knihovny, kde je přivítala knihovnice paní Mikesková.

28. 11. 2017 | Rubrika: Aktuality ZŠ