Vítáme vás na stránkách ZŠ a MŠ Korytná

AKTUALITY:

Scénické čtení

V úterý 31.5. 2022 do naší školy zavítala skupina herců scénického čtení, kteří dětem na příbězích Miloše Macourka názorně ukázali, jak se dá se čteným textem pracovat.

1. 6. 2022 | Rubrika: Aktuality ZŠ

Pátek 13. na dopravním hřišti

Letos jsme si pro návštěvu dopravního hřiště vybrali magické datum – pátek třináctého.

20. 5. 2022 | Rubrika: Aktuality ZŠ

Vlastivědná exkurze do Prahy

Včera jsme s páťáky podnikli výpravu do hlavního města – do Prahy.

18. 5. 2022 | Rubrika: Aktuality ZŠ

U korytňanských hasičů

Technické vybavení, ukázky ze zdravovědy, hašení požáru, odborný výklad a jiné nám předvedli korytňanští hasiči. Patří jim velké poděkování a panu zástupci velitele Janu Matuchovi za vzornou přípravu.

18. 5. 2022 | Rubrika: Aktuality MŠ

Besídka ke dni matek

Také naši nejmenší si pro své maminky připravili krásné vystoupení ke Dni matek.

17. 5. 2022 | Rubrika: Aktuality MŠ

DEN MATEK

9. 5. 2022 | Rubrika: Aktuality ZŠ

MŠ NAVŠTÍVILA MUZEUM J. A. KOMENSKÉHO

Abychom děti ještě více seznámili s touto významnou osobností a oslavili 430. výročí od jeho narození, vydali jsme se autobusem do Uherského Brodu.

30. 4. 2022 | Rubrika: Aktuality MŠ

Den Země 2022

Naše Země svátek slaví, přejeme ji hodně zdraví.

25. 4. 2022 | Rubrika: Aktuality MŠ