Úvodní stránka » Základní škola » Aktuality ZŠ » Vánoční hvězda

Vážení přátelé,

vánoční hvězda se stala symbolem nejkrásnějších okamžiků v roce, které prožíváme společně se svými nejbližšími.

Je to i naděje pro všechny děti, které vzdorují krevnímu a onkologickému onemocnění se závažnou prognózou. Tou nadějí je společné úsilí lékařů, sester, psychologů, laborantů a vědeckých pracovníků, které více než 90% dětí s leukémií vrací po vítězné bitvě z nemocnice zpátky domů. Zdravotníci na všechno nestačí, proto se rodiče s Vaší podporou rozhodli naději nemocných dětí ještě více posílit.

Vánoční hvězda nejjasněji září na naší předvánoční obloze a v posledních letech se stala neodmyslitelným světlem naděje nemocných dětí, která je vede ke zdraví, která je vede domů k rodičům. Přispíváme nejen k tomu, aby se počet vyléčených dětí neustále zvyšoval, ale i k tomu, aby nemocniční prostředí, kde děti s rodiči tráví dlouhé měsíce, splňovalo nejpřísnější a nejoptimálnější požadavky. S Vaší pomocí to můžeme uskutečnit co nejdříve.

Za to Vám chtějí nemocné děti a členové Šance poděkovat.

Děkujeme, že nám pomáháte na naší pouti za zdravím.

Podívejte se na oblohu, vidíte to světlo?

Už víte, co si budete přát pro svou rodinu?

Už víte, co si budou přát rodiče nemocných dětí?

Prosíme, objednávky volejte do 20. listopadu.

kontaktní osoba ve škole: Kašpárková Marie - telefon 572 693 285 - mobil736 749 632