Úvodní stránka » Základní škola » Aktuality ZŠ » !!! Distanční výuka na základní škole od středy 14. 10. 2020 !!!

Distanční výuka na základní škole od středy 14. 10. 2020

Dle oznámení Vlády ČR ze dne 12. 10. 2020, dochází k zákazu osobní přítomnosti žáků 1. stupně ZŠ ve škole, pravděpodobně do 1. 11. 2020. Naše škola bude tedy přecházet na distanční způsob vzdělávání. Toto vzdělávání je pro žáky povinné. Podrobné informace obdrží Vaše děti a Vy – rodiče, během dnešního dne. Prosíme, informujte nás, kdo má obtíže s instalací systému SKYP do Vašich počítačů, notebooků, telefonů. Způsob výuky bude přizpůsoben možnostem žáků. Budeme hledat tu nejlepší cestu. Také Vás prosíme o trpělivost, i my se učíme mnoho věcí tzv. za pochodu.

Rodiče budou mít možnost čerpat ošetřovné po celou dobu uzavření školy. Velmi prosíme o vzájemnou spolupráci. Uděláme vše pro to, abychom celou situaci zvládli co nejlépe. Vzájemná podpora a tolerance bude jistě ta nejlepší cesta. Zdraví je skutečně naší nejvyšší prioritou. Pokud budeme my i naši žáci zdraví, zvládneme celou situaci jistě bez obtíží.  Držme si vzájemně palce.

Děkujeme Vám i nadále za vstřícnost.

Petra Píšková, ředitelka školy