Ekoškolka

Vaření šípkového čaje v MŠ

Díky našim nejmenším dětem jsme mohli ochutnat čaj, vyrobený z darů přírody (šípky, pampeliškový sirup).

4. 12. 2017 | Rubrika: Ekoškolka

Zdravá svačinka v MŠ se včelaři

Včelaři – pan Martinec (člen ekotýmu) a pan Čuda z Hradčovic nám poutavě vyprávěli o včeličkách a jajich významu pro přírodu.

4. 12. 2017 | Rubrika: Ekoškolka

Houbový den

Už od rána jsme se připravovali na EKO den převlékáním do kostýmů muchomůrek, klouzků, václavek a jiných hub.

31. 10. 2017 | Rubrika: Ekoškolka

Dýňová slavnost

A opět je tu dušičkový čas, doba plná magie, tajemna a prodlužujících se večerů.

25. 10. 2017 | Rubrika: Ekoškolka

EKO vycházka

Naše MŠ pokračuje i v letošním školním roce v projektu EKOŠKOLA, tentokrát tématem JÍDLO.

16. 10. 2017 | Rubrika: Ekoškolka

Ekoškolka - malí kuchtíci

Pod názvem Zdravé svačinky bude ekotým (předškoláci a zaměstnanci školní jídelny MŠ) vyrábět různé druhy pomazánek.

5. 10. 2017 | Rubrika: Ekoškolka