Úvodní stránka » Mateřská škola » Aktuality MŠ

Aktuality MŠ

Fašanky v Korytné

Tradiční úterní fašanková obchůzka obcí začala tancem a zpěvem u obecního úřadu, nechybělo občerstvení pro děti a žáky.

6. 3. 2019 | Rubrika: Aktuality MŠ

Divadelní představení Nezbedná pohádka

V úterý jsme se vydali do Uherského Brodu na divadelní představení Nezbedné pohádky.

14. 2. 2019 | Rubrika: Aktuality MŠ

Vycházka jako prevence proti nemocem

Včera, tj. 5.2.2019 jsme s našimi dětmi podnikli vycházku do přírody k památnému  stromu obce Korytná.

6. 2. 2019 | Rubrika: Aktuality MŠ

Beseda s myslivcem

Ve středu tj.30.1.2019 navštívil naší mateřskou školu myslivec pan Petr Mahdal z Nivnice.

31. 1. 2019 | Rubrika: Aktuality MŠ

Kapitáne, kam s tou lodí

Besedu s bývalým námořníkem Československé námořní plavby panem Martinem Danihelem si naplno užívaly děti MŠ.

11. 1. 2019 | Rubrika: Aktuality MŠ

Koledy se rozezněly i v místní knihovně

Na pozvání paní knihovnice Jarmily Mikeskové se děti z MŠ vydaly strávit pár hezkých předvánočních chvil do knihovny, kde se konala beseda s otcem Zdeńkem Gerhardem Klimešem.

20. 12. 2018 | Rubrika: Aktuality MŠ

Vánoční besídka

Třetí adventní neděli nám zpříjemnila vystoupení dětí naší mateřské a základní školy.

17. 12. 2018 | Rubrika: Aktuality MŠ

Divadelní představení Uherský Brod

V pondělí 10.12.2018 jsme se s naší školičkou vydali do Uherského Brodu na divadelní představení  s názvem POHÁDKY NA VÁNOCE.

13. 12. 2018 | Rubrika: Aktuality MŠ

Vítání občánků

Naši nejmenší popřáli novým občánkům Korytné.

4. 12. 2018 | Rubrika: Aktuality MŠ