Živá abeceda

Ve středu 24. 11. 2021 se v první třídě uskutečnila malá slavnost. Prvňáčci už přečetli celou Živou abecedu, pracovali velmi pečlivě, byli velmi snaživí, a proto jim poslal Písmenkový král dopis s prvním klíčem, který jim odemkne cestu do ,,Písmenkova“, země poznání a objevování dalších písmen, slabik, slov a vět. Spolu s klíčem jim byly předány slabikáře a krásný písmenkový dort. Nebylo to však zadarmo. Děti musely dokázat, že si slabikář zaslouží a předvedly, co všechno se už naučily. Prvňáčkům přejeme spoustu krásných a úspěšných okamžiků při objevování dalších písmenek, slov a příběhů.