Úvodní stránka » Mateřská škola » Aktuality MŠ » Zimní olympiáda v MŠ

Zimní olympiáda v MŠ

Předolympijskou atmosféru si aktivně vychutnávaly děti, které přišly ve čtvrtek 3. února do naší MŠ. Většina z nich nepodcenila přípravy na tento sportovní svátek a vybavila se sportovními dresy v barvách naší národní vlajky. Slavnostní ceremoniál byl zahájen zapálením olympijského ohně, malí sportovci složili olympijský slib, zazněly tóny naší národní hymny. A pak už došlo na samotné sportovní disciplíny. Některé sice lehce vybočovaly ze zažitých zvyklostí, ale s o to větší vervou se jich malí olympionici chopili. Povolen byl dokonce i lehký sladký doping, který pro děti připravily jejich maminky. Vyvrcholením celé akce se stala diskotéka, kde děti zanechaly poslední zbytky svých sil. Všichni si odnášeli domů medaile s vyobrazením sokola, který dětem připomíná tělovýchovný projekt „Cvičíme se Sokolem“, do kterého je naše MŠ už několik let zapojena.

Spokojené úsměvy a mohutné zvolání: „Sportu zdar!“ se stalo definitivní tečkou tohoto krásného dopoledne.