VYSVĚDČENÍ
Dnešním dnem jsme slavnostně uzavřeli další školní rok předáním vysvědčení. Zároveň jsme se rozloučili s našimi žáky 5. ročníku, kteří po prázdninách zamíří na druhý stupeň a opustí naši školu. Pan starosta společně s třídní paní učitelkou slavnostně pasovali páťáky na absolventy naší školy. Na památku si děti odnesly krásné dárky, které pro ně připravil pan starosta i paní učitelky. Našim absolventům přejeme mnoho úspěchů v nové škole, spoustu radosti z učení i nových přátelství. Všem žákům, rodičům i zaměstnancům školy děkujeme za celý školní rok a přejeme krásné prázdniny, pohodové léto plné slunce, odpočinku a nezapomenutelných zážitků. Těšíme se na shledanou v novém školním roce!
ZAMĚŘENÍ ŠKOLY
A proč název „Rozkvetlá škola“ , Školní vzdělávací program pro Základní vzdělávání (dále jen ŠVP pro ZV)? ...