Výlet na Modrou

Týden do 27.5 -31.5.2019 byl tématicky zaměřen na dopravní prostředky, s nimiž souvisel i výlet mateřské školy na Modrou. Děti tvořily, zkrášlovaly prostory mateřšké školy a těšily se na výlet. V pátek všichni dorazali plní optimismu a těšili se na krásně strávené dopoledne se svými dětmi. Po příjezdu si rodiče s dětmi procházeli areál Modré, archeoskanzen, terárium, okolí Velehradu a poté následovala cílená prohlídka s výkladem u vodních živočichů. Děti se občerstvovaly v průběhu celého dopoledne a nechyběla ani zmrzlina. Na zpáteční cestě jsme se s dětmi zastavili do malé veřejně přístupné zoo a podívali se na zvířátka. Doufáme, že se dětem výlet líbil a těšíme se na další akce.