Úvodní stránka » Základní škola » Aktuality ZŠ » Vánoční hvězda

Vánoční hvězda

Přispíváte nejen k tomu, aby se počet vyléčených dětí neustále zvyšoval, ale i k tomu, aby v nemocničním prostředí, kde děti s rodiči tráví dlouhé měsíce, splňovalo co nejoptimálnější požadavky. V oblasti Zlínského kraje se v letošním roce prodalo 6.750 vánočních hvězd. Přijměte prosím naše poselství a přání Vám: Dovolujeme si Váml předat symbol tepla, světla a života a ze srdce popřát, aby Vás jeho hřejivé paprsky provázeli na pouti za zdravím. Ke dnům, kdy tváře září rodinným štěstím rádi pod stromeček přinášíme přání toho nejdůležitějšího co v životě je - ZDRAVÍ. V novém,roce všem přejeme vše dobré. Ať vás osud zahrne svou přízní a vy si můžete společně s celou rodinou vychutnat plnými doušky nádheru našeho světa, ruku v ruce se brouzdat rosou luk, dýchat  vůni hlubokých lesů, ponořit se do průzračných vod, či stoupat k vrcholkům pod jasně modrým nebem.

Za děti z onkohematologického oddělení při Dětské klinice Olomouc

Wasserbauerová Zdeňka