Úvodní stránka » Základní škola » Aktuality ZŠ » VÁNOČNÍ DÍLNIČKY

VÁNOČNÍ DÍLNIČKY

V začátku letošního adventu jsme uspořádali pro děti a jejich rodiče Vánoční dílničky. Požádali jsme o spolupráci také maminky a tatínky, aby nám na ochutnávku upekli perníčky.
Do ochutnávky perníků se zapojilo celkem 15 rodičů, za to jim patří velké poděkování, protože si všichni přítomní při tvoření mimo jiné pochutnávali na této dobrotě.

SRPŠ připravilo občerstvení a tak jsme mohli za zvuku koled začít tvořit. Připravili jsme celkem čtyři stanoviště, kde si děti mohly postupně vyrobit velkou plastickou hvězdu z papíru,  voňavou svíčku ze včelího vosku, vánoční svícen na čajovou svíčku nebo mohli malovat na sádrové odlitky s vánočními motivy. Společně jsme strávili krásné odpoledne plné smíchu, tvořivých dětí i jejich rodičů, provoněné doma upečenými perníčky.