Úvodní stránka » Mateřská škola » Aktuality MŠ » Vánoční atmosféra v naší MŠ

Vánoční atmosféra v naší MŠ

Vánoční besídka s koledami, stromečkem, dárečky, dychtivým očekáváním v očích dětí, proběhla i v letošním roce v naší  MŠ. Po tradičních vánočních zvycích (hledání hvězdičky v jablíčku, pouštění lodiček z ořechových skořápek….) starší děti sehrály krátkou betlémskou scénku, mladší děti přispěly do programu pohybovou hrou „Stromečku, vstávej“. Všichni si pak zazpívali koledy a rozdali dárečky, které se mohly pořídit díky přispění všech, kterým záleží na příjemném prožití předvánočních dní dětí v naší školce.

Děkujeme všem, kteří se na této akci podíleli. Přejeme, aby i v našich domovech proběhly tyto svátky v pohodě, lásce a hlavně ve zdraví.