Úvodní stránka » Mateřská škola » Aktuality MŠ » Svátek dětí v MŠ

Svátek dětí v MŠ

A proč ho neoslavit hned dvakrát? Zvláště pak, když 1. červen vychází zrovna na sobotu! Jelikož venku bylo poněkud deštivo a blátivo, odehrávaly se oslavy uvnitř MŠ. V pátek se sportovní a dovednostní soutěže střídaly s diskotékou, pohádkovým kvízem a rautíkem se zmrzlinkou, který dětem připravili šikovní rodiče. A je třeba podotknout, že opravdu stál za to! V pondělí se děti podílely na přípravě svačinky – voňavých palačinek s melounem, vydaly se na cestu za pokladem (našly ho!) a oslavy byly zakončeny mohutným douškem dětského šampáňa! Děti si své oslavy náležitě užily a spokojeně se vracely do svých domovů.

Přístupnost webových stránek | GDPR | Povinně zveřejňované informace

.:.