Úvodní stránka » Mateřská škola » Aktuality MŠ » Strašidlový den v MŠ

Strašidlový den v MŠ

Venku ještě šero, jen sem tam probleskovalo světlo z očí nějakého ducha nebo strašidla. Takové jevy čekaly na děti, které s trochou obav a nejistoty přicházeli v úterý 26. října do MŠ.
Ale už v šatně je veškeré obavy opustily. To, když je přišly přivítat stejně nastrojené děti i paní učitelky. A pak už nastal opravdový strašidlový rej! Děti soutěžily v netradičních disciplínách, tančily, zpívaly a když už jim snad začal trochu docházet dech, zasedly k bohatě prostřenému stolu, kde ochutnávaly speciální strašidelné pochoutky, které pomohly připravit šikovné maminky. Děkujeme všem, kteří se na této krásné akci podíleli.