Úvodní stránka » Základní škola » Aktuality ZŠ » Slavnostní zakončení školního roku

Slavnostní zakončení školního roku

V pátek jsme se rozloučili nejen se školním rokem 2018/2019, ale také s celkem s deseti páťáky, jmenovitě Adélka Martincová, Lucka Nejezchlebová, Dominika Vaculová, Honza Kůdela, Ondra Vaškových, Martin Vaškových, Robinek Navláčil, Štěpa Hadrava, Dan Dokoupil a Mates Daněk. Prožili u nás  ve škole svých prvních pět let školní docházky a pevně věříme, že nám budou dělat na druhém stupni v Nivnici a v Uherském Brodě samou radost. Mějte hezké prázdniny, plné sluníčka, koupání a odpočinku. A za dva měsíce s chutí zase do práce ve školních lavicích.