Úvodní stránka » Základní škola » Aktuality ZŠ » SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU 2022/2023

SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU 2022/2023

1. září je synonymem pro začátek školní výuky. Děti se po prázdninách vrací do školních lavic a nejinak tomu bylo také v naší škole. Slavnostní zahájení proběhlo v kulturním domě v Korytné, kde všechny školáky přivítal pan starosta.

Zvláštní přivítání čekalo na žáčky 1. ročníku, pro ně to totiž byla školní premiéra. Přišli s úsměvem na tvářích v doprovodu rodičů. Těšili se na ně všichni kamarádi ze školy, ale také paní učitelky.

Sešli jsme se po prázdninách všichni odpočatí a plní chuti do práce. Pěvně věříme, že se nám nadcházející školní rok krásně vydaří.