Úvodní stránka » Základní škola » Aktuality ZŠ » Slavnostní zahájení školního roku 2020-2021

Slavnostní zahájení školního roku 2020/2021

Dnešním dnem jsme slavnostně zahájili nový školní rok 2020/2021 a hlavně jsme přívítali v naší školičce nové žáčky prváčky. Jonášek, Maruška, Beatka, Matýsek a Sebastian  si po slavnostním pasování na školáky panem místostarostou na kulturním domě, pyšně vykračovali s aktovkami do školy, kde už měli nachystané své místečko i s dárečky a učebnicemi. Věříme , že se jim bude ve škole moc líbit a všem dětem přejeme úspěšný celý školní rok.
                                                                                                           Kolektiv učitelek ZŠ Korytná