Úvodní stránka » Základní škola » Aktuality ZŠ » Slavnost slabikáře

Slavnost slabikáře

Ke konci listopadu se přiblížil také konec písmen a čtení v Živé abecedě. Na naše malé školáčky čeká čtenářské období ve Slabikáři. Proto jsme do školy pozvali rodiče, prarodiče a sourozence. Děti předvedly všechny dovednosti, znalosti a vědomosti, které za první čtvrtletí ve škole získaly. Práce se jim velmi podařila, proto mohly slavnostně dostat nové SLABIKÁŘE. A co by to bylo za oslavu bez nějaké dobroty? Maminky připravily občerstvení a paní Tomancová upekla dětem překrásný slabikářový dort se všemi třinácti jmény našich prvňáčků. Všem patří velké poděkování za přípravu a organizaci slavnostního odpoledne.