Úvodní stránka » Základní škola » Aktuality ZŠ » SLAVNOST SLABIKÁŘE

SLAVNOST SLABIKÁŘE

Čas letí jako splašený a naši malí prvňáčci už mají za sebou téměř čtyři měsíc pilné práce. Za tu dobu se naučili spoustu nových věcí – zvládnou přečíst nejen slabiky, ale i slova nebo jednoduché věty, rozdělí slova na slabiky, znají první či poslední písmeno ve slově. Trénují také psaní, dokážou napsat několik písmen a slabik. Prostě, práce jim jsme krásně od ruky a to nejen v českém jazyce. Bylo tedy načase pozvat do školy rodiče a babičky, aby se na vlastní oči přesvědčili, jak dětem ve škole daří. Končíme totiž práci v Živé abecedě a čeká na děti Slabikář. A to je třeba náležitě oslavit. Odpoledne jsme všem hostům ukázali, co všechno už umíme. Odměnou dětem byl nejen Slabikář, ale také sladká odměna, na které si všichni společně pochutnali. Nezbývá než popřát mnoho dalších úspěchů ve školní práci.