Úvodní stránka » Základní škola » Aktuality ZŠ » RECITAČNÍ SOUTĚŽ

RECITAČNÍ SOUTĚŽ

Dnešní, už tak dosti slavnostní den, jsme u nás ve škole uspořádali Recitační soutěž. Každý školák si připravil básničku, kterou přednesl pře všemi spolužáky. První kategorie – 1. a 2. ročník, druhá kategorie 3. – 5. ročník. Recitovaly se básničky veselé, zimní, o přírodě nebo zvířatech, básničky humorné, dokonce i část básně Vodník z Erbenovy Kytice. Zkrátka diváci a posluchači měli jistě hluboký kulturní zážitek. Každý, kdo zarecitoval připravenou básničku dostal malou odměnu a paní učitelky vybraly a vyhlásily vítěze jednotlivých kategorií.
Vítězům gratulujeme a všem ostatním velké díky za krásné dopoledne a – snad to vyjde příště!