Úvodní stránka » Základní škola » Aktuality ZŠ » Přerušení provozu v ZŠ a MŠ Korytná

Vážení rodiče, milé děti,

kvůli zhoršující se epidemiologické situaci přistoupila vláda ČR k přísnějším opatřením, která začnou platit od pondělí 1. března. Do chodu naší organizace výrazně zasahuje opatření týkající se provozu.

Školy, školky, dětské skupiny

• Od pondělí 1. března se zavřou školy, školky i dětské skupiny, a to s výjimkou těch při zdravotnických zařízeních. Zavřená budou také zařízení pro menší děti, než jsou ve školkách, dříve známých jako jesle

Opatření mají platit tři týdny, tedy do 21. března. Jak se bude situace vyvíjet dál, budeme všichni bedlivě sledovat.

Přeji Vám všem pozitivní mysl, negativní výsledky případného testování a hlavně hodně zdraví.

S přátelským pozdravem

Píšková Petra