Úvodní stránka » Mateřská škola » Aktuality MŠ » Předvánoční posezení v MŠ

Předvánoční  duchovní posezení v MŠ

P. Mgr. Zdeněk Gerhard Klimeš navštívil tento týden naše nejmenší v MŠ. Při neformálním povídání dětem odpovídal na jejich všetečné otázky, přiblížil jim postavy Mikuláše, andělů (dobra) a čertů(zla). Společně s dětmi si prohlédli krásný betlém a zamysleli se nad pravou podstatou vánočních svátků. Na závěr děti otci Klimešovi předvedly něco z vánočního vystoupení, navzájem si předali drobné dárečky a společně si zazpívali koledy. Na závěr si všichni pochutnali na vánočních dobrůtkách, které pro tuto příležitost připravily některé šikovné maminky, paní učitelky a naše chůva. Všem děkujeme!