Úvodní stránka » Základní škola » Aktuality ZŠ » PŘEDVÁNOČNÍ NADÍLKA VE ŠKOLNÍ DRUŽINĚ

PŘEDVÁNOČNÍ NADÍLKA VE ŠKOLNÍ DRUŽINĚ

Krásně zasněžená školní zahrada vylákala děti ze školní družiny ven. Sníh je sice trochu mokrý, ale v posledních letech také vzácný, proto se děti s chutí oddávaly sněhovým radovánkám. Po návratu do školy čekalo všechny velké překvapení. Předvánoční nadílka v podobě nových stolních her, knih, hraček a potřebných drobností pro všechny dětičky čekala u našeho vánočního krbu. Děti se na pestrobarevné krabice vrhly s velkým nadšením a ve školní družině začaly vše rychle rozbalovat. Protože všechno se musí samozřejmě rychle vyzkoušet. Nové hračky, to je samozřejmě nová zábava pro všechny.

Děkujeme SRPŠ za spolupráci!