Úvodní stránka » Mateřská škola » Aktuality MŠ » Předškoláci se loučili

Předškoláci se loučili

Veselý country tanec střídaly básničky a písničky dodávající budoucím prvňáčkům odvahu, vzpomínalo se na zážitky dětí v MŠ. Sem tam se zaleskla  slzička v očích rodičů a učitelek, kteří si uvědomovali, že jedna významná kapitola v životě dětí je u konce a další v základní škole právě začíná. Předávaly se šerpy, Mgr. Petra Píšková pasovala předškoláky na školáky. Děti dostávaly dárečky včetně hezké knihy od pana starosty Josefa Klona. Rodiče nachystali výborné občerstvení a děti si nakonec pochutnaly na výborném jahodovém dortu od svých učitelek. Tak vypadalo slavnostní pasování předškoláků na školáky v MŠ Korytná.