Úvodní stránka » Šk. družina » Aktuality ŠD » Podzimní tvoření v družině

Podzimní tvoření v družině

I když nám podzimní družinové tvoření zkrátil nouzový stav, tak jsme nezaháleli. Hodně času jsme trávili venku na zahradě, hřišti, ale i při výpravách k potoku či na louku. Největší úspěch mělo odpoledne s trasou podle fáborků a hledáním lístečků s úkoly. Zasadili jsme bylinky jako pomoc EKOŠKOLCE. Vyrobili jsme podzimní věnec, sovičky, záložky, leporelo o koloběhu růstu fazolky (které jsme věnovali školce) atd. Během květinového dne jsme si naaranžovali nádherné vypichované dekorace. Taky nesmíme zapomenout na tematický týden “čaj”, kdy jsme si každý den uvařili jiný druh čaje (máta, ginko, černý,…) a vyrobili jsme čajový 3D obrázek.

K. Haničincová