Úvodní stránka » Základní škola » Aktuality ZŠ » Poděkování za vánoční hvězdu

Vážení přátelé,
dovolte mi tímto poděkovat za úspěšný 21. rok prodeje vánočních hvězd. Úspěšný byl díky Vám, kteří jste prodávali, úspěšný byl díky Vám, kteří jste si zakoupili tuto květinu a také díky lásce ve vašem srdci a vaší otevřené dlani. Přispíváte nejen k tomu, aby se počet vyléčenýdch dětí neustále zvyšoval, ale i k tomu, aby nemocniční prostředí, kde děti s rodiči tráví dlouhé měsíce, splňovalo co nejoptimátnějši požadavky. V oblasti Zlínského kraje se v letošním roce prodalo 7.556 vánočních hvězd.

Přijměte prosím naše poselství a přání Vám:
Dovolujeme si vám předat symbol tepla, světla a života a ze srdce popřát, aby vás jeho hřejivé paprsky provázely na pouti za zdravím. Ke dnům, kdy tváře září rodinným štěstím, vám pod stromeček přinášíme přání toho nejdůležitějšího, co v životě je - ZDRAVÍ. V novém roce vám přejeme vše dobré. At' vás osud zahrne svou přízní a vy si můžete společně s celou rodinou vychutnat plnými doušky nádheru našeho světa, ruku v ruce se brouzdat rosou luk, dýchat vůni hlubolých lesů, ponořit se do průzračných vod, či stoupat k vrcholkům pod jasně
modrým nebem.

Za déti z onkohematologického oddělení při Dětské klinice Olomouc