Úvodní stránka » Základní škola » Aktuality ZŠ » OTEVÍRÁ SE NAŠE ŠKOLA

OTEVÍRÁ SE NAŠE ŠKOLA

V průběhu nadcházejících týdnů, které nás čekají do ZÁPISU DO 1. ROČNÍKU, si Vás dovolujeme pozvat do naší školičky. Připravili jsme pro děti – předškoláky zajímavá odpoledne, během nichž se seznámí s prostředím školních lavic a s paní učitelkami, se kterými budou v příštích letech spolupracovat. Zábavnou a zajímavou formou se zaměříme na všechny dovednosti a znalosti předškoláků.

Cílem těchto setkání je, aby se děti v den zápisu cítili spokojeně a příjemně v jim již známém prostředí. Naší snahou je odstranit veškerou nejistotu dětí jak z neznámého prostředí tak také z nových tváří.

Věříme, že je to to nejlepší pro plynulý a pohodový přestup Vašich dětí z prostředí mateřské školy do školy základní.

pedagogický kolektiv ZŠ a MŠ Korytná