Úvodní stránka » Mateřská škola » Aktuality MŠ » Zimní olympiáda ve školce

Zimní olympiáda ve školce

Naše školka je zapojena do tělovýchovného projektu „ Se sokolem do života“ a celý rok cvičíme a s radostí plníme nejrůznější pohybové úkoly a aktivity. Ani v zimě nezahálíme a rovnou jsme si troufli na olympiádu. Děti se připravovaly od samého rána – kreslení vlajek a olympijských kruhů pro fanoušky a nesměla chybět ani pořádná rozcvička. Zimní olympijské hry byly zahájeny státní hymnou ČR, následovalo zapálení olympijského ohně a průvod olympioniků. Naši malí olympionici soutěžili v několika disciplínách: biatlon, lední hokej, skoky na lyžích, krasobruslení, snowbording, bobování a psí spřežení. Některé disciplíny se uskutečnily venku, jiné v prostorách MŠ. Všechny naše dětičky závodily a chutí a s plným nasazením. Závěrečný ceremoniál proběhl za bouřlivého potlesku a předáváním medailí, které si zasloužily úplně všechny děti. V pozadí nám zněla známá skladba „We are the champions“. Nesmělo chybět ani občerstvení pro malé olympioniky – děti si na zahradě uvařily imaginární olympijský guláš a po obědě následovala sladká tečka.