Úvodní stránka » Základní škola » Aktuality ZŠ » Mikulášský florbalový turnaj v Korytné

Mikulášský florbalový turnaj v Korytné

S předstihem jsme uspořádali v sobotu 23. listopadu Mikulášský florbalový turnaj. Je to už 4. ročník. Stalo se milou tradicí, že rodiče děti podpoří přímo při hře. To znamená, že máme smíšená družstva dětí a rodičů. Všichni si při turnaji užili spoustu zábavy. Děti v závěru dostaly odměnu nejen za vítězství a také za účast a snahu při hře. Protože pro nás platí, že není důležité vyhrát, ale společně si zasportovat a užít si příjemné sobotní dopoledne.

Velké poděkování patří také sponzorům. Jmenovitě – Kaufland Uherský Brod, e-florbal.cz , Hana Vaškových, Monika Vlasova, Iva Vaškových, Ditipo a.s, Ida Beníčková, Koberce Breno, Karel Doležálek (Moreau Agri), Mero.cz (Marian Vaškových), Teknia a.s (Hana Vaškových), Bissolo Gabriele, Petra Píšková a Obec Korytná. Pokud jsme na někoho zapomněli tak se velice omlouváme.

Všem ještě jednou děkujeme za krásně prožité sobotní dopoledne a někdy příště při florbale – na shledanou!