Máj, lásky čas

Týden jsme se systematicky připravovali a dávali dohromady scénář. Ze všeho nejdříve se děti mezi sebou domluvily  na svatebních párech. Z několika návrhů zůstaly tři svazky. Protože se nacházíme nyní v prostorách OÚ, oddávající byl samotný starosta obce Korytná Vladimír Janča. Nechyběli:matrikářka, svědkové, družbové, hudební kapela, komoráš i starý svat. Svatební páry zatrhaly i naše paní kuchařky, před vstupem na pohoštění po obřadu. Následně připravily i svatební tabuli. Svatební hostina byla zakončena svatebním sólem novomanželů a přípitkem. Věříme, že děti si odnesly pěkné zážitky, což bylo naším cílem.