Kaštany pro zvířátka

Jako správná EKOŠKOLKA nezapomínáme ani na lesní zvířátka v zimě. Proto jsme i letos ve spolupráci s Mysliveckým sdružením Korytná vyhlásili soutěž ve sběru kaštanů. Nasbíralo se 125kg, což předčilo loňský ročník o 25kg. Ve středu 2.12.2020 proběhlo slavnostní vyhlášení vítězů. Navštívil nás pan Petr Mahdal, místní myslivec a člen našeho ekotýmu. Dětem vyprávěl o zvířátkách v zimě, vysvětlil, jak se máme v lese chovat a předal krásné ceny všem soutěžícím i sladké odměny pro ostatní vděčné posluchače. V zimě se všichni s panem Mahdalem vydáme do lesíčka, kde doplníme zásoby pro zvířátka do krmelců. Všem sběratelům kaštanů, panu Mahdalovi a Mysliveckému sdružení Korytná mnohokrát děkujeme.