Úvodní stránka » Základní škola » Aktuality ZŠ » KARNEVAL V KORYTNÉ

Karneval v Korytné

V sobotu 9. března uspořádalo Sdružen rodičů a přátel školy již tradiční DĚTSKÝ KARNEVAL. Už před třetí hodinou odpolední se ve vestibulu kulturního domu začaly scházet nejrůznější karnevalové masky. K vidění byli sportovci, princezny, rytíři, nejrůznější zvířata, ale třeba i roboti nebo Mimoni. O zábavu se staral DJ Trnka, který měl tentokrát posilu – klauna, který připravil dětem několik soutěží. Rodiče z výboru SPRŠ zajistili dětem bohatou tombolu, nějakou výhru si odneslo každé dítě, které se karnevalu zúčastnilo. Všichni se dobře bavili a děti si odpoledne opravdu užily. Velké poděkování patří také všem sponzorům, kteří přispěli nemalou mírou k tomu, aby se karneval vydařil. Děkujeme za podporu.