Dětský karneval

Sobotní  odpoledne patřilo v Korytné našim nejmenším. Děti převlečeny za oblíbené pohádkové postavičky roztančily za hudebního doprovodu DJ Trnky celý kulturák. Tradiční karneval pořádaný SRPŠ opět zabodoval u všech přítomných a krásnou cenu z opravdu bohaté tomboly si hrdě odnášelo každé maskované dítě. Překvapením se stal i tatínek, který nepodcenil karnevalové přípravy a v krásné masce přišel také. Stane se z tohoto počinu nová tradice a rodiče budou chodit v maskách také? Uvidíme příští rok.

Velké poděkování patří všem, kteří se podíleli na náročných přípracvách této  akce a také těm, kteří přispěli do bohaté tomboly.