Úvodní stránka » Základní škola » Aktuality ZŠ » INFORMACE K TESTOVÁNÍ ŽÁKŮ OD 3. 1. 2022

INFORMACE K TESTOVÁNÍ ŽÁKŮ OD 3. 1. 2022

V období od 3. do 16. ledna 2022 probíhá antigenní testování žáků dvakrát v týdnu, a to vždy v pondělí a ve čtvrtek. Není-li pondělí nebo čtvrtek vyučovacím dnem, provede se antigenní testování žáků první vyučovací den následující po tomto dni.

V období od 17. ledna 2022 probíhá antigenní testování žáků vždy jedenkrát týdně, vždy v pondělí. V obou testovacích obdobích se nově testují i žáci, kteří mají dokončené očkování nebo jsou v ochranné lhůtě po prodělané nemoci.

Testování nemusí podstoupit žák, který absolvoval nejdéle před 72 hodinami RT-PCR vyšetření na přítomnost viru SARS-COV-2 s negativním výsledkem nebo nejdéle před 24 hodinami rychlý antigenní test (RAT) na přítomnost viru SARS-COV-2 provedený poskytovatelem zdravotních služeb s negativním výsledkem.

Děkujeme za pochopení.