Úvodní stránka » Základní škola » Aktuality ZŠ » Florbalový turnaj o putovní pohár

Florbalový turnaj o putovní pohár

TURNAJ ŠKOLNÍCH DRUŽIN VE FLORBALU

V úterý 16. 1. 2018 pořádala ŠD Pod Vinohrady v Uherském Brodě ve spolupráci s Domem dětí a mládeže a Asociací školních sportovních klubů 6. ročník florbalového turnaje "O Putovní pohár". Turnaje se zúčastnilo asi 130 žáků  školních družin okrsku Uherský Brod.

13 družstev bylo rozlosováno do 4 základních skupin, ve kterých se hrálo systémem každý s každým. Umístění v základní skupině bylo určující pro další utkání v play off.

Ve skupině jsme měli týmy ZŠ Na Výsluní Uherský brod a tým  ZŠ  Havřice.

Ze skupiny jsme postupovali z prvního místa rovnou do čtvrtfinále, kde jsme narazily na soupeře ZŠ Pod Vinohrady a těm jsme těsně podlehli 3-1 . Pak jsme bojovali o umístění 5—8 místo kde jsme porazily Pitín 4-3 a následoval zápas o 5-6 místo kde jsme narazily na tým ZŠ Havřice, kteří vyhráli 4-1.

Tím pádem jsme obsadily krásné 6 místo ze 13 týmu. Hoši a Děvčata děkujeme.

Byl vyhlášen Florbalový Talent a tím nebyl nikdo jiný než náš hráč Adam Flasar!!!

ŠD Korytná reprezentovali tito žáci: Hadrava Štěpán, Tomáš Doležálek, Šimon Vávra, Adam Flasar , Eliška Popelková, Jan Janča, Honza Juřena, Rostislav Kurtin, Lucka Martincová, Petr Takáč, Martin Vaškových, Daniel Dokoupil