OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úvodní stránka » Základní škola » Aktuality ZŠ » Florbalový turnaj o putovní pohár

Florbalový turnaj o putovní pohár

TURNAJ ŠKOLNÍCH DRUŽIN VE FLORBALU

V úterý 16. 1. 2018 pořádala ŠD Pod Vinohrady v Uherském Brodě ve spolupráci s Domem dětí a mládeže a Asociací školních sportovních klubů 6. ročník florbalového turnaje "O Putovní pohár". Turnaje se zúčastnilo asi 130 žáků  školních družin okrsku Uherský Brod.

13 družstev bylo rozlosováno do 4 základních skupin, ve kterých se hrálo systémem každý s každým. Umístění v základní skupině bylo určující pro další utkání v play off.

Ve skupině jsme měli týmy ZŠ Na Výsluní Uherský brod a tým  ZŠ  Havřice.

Ze skupiny jsme postupovali z prvního místa rovnou do čtvrtfinále, kde jsme narazily na soupeře ZŠ Pod Vinohrady a těm jsme těsně podlehli 3-1 . Pak jsme bojovali o umístění 5—8 místo kde jsme porazily Pitín 4-3 a následoval zápas o 5-6 místo kde jsme narazily na tým ZŠ Havřice, kteří vyhráli 4-1.

Tím pádem jsme obsadily krásné 6 místo ze 13 týmu. Hoši a Děvčata děkujeme.

 

Byl vyhlášen Florbalový Talent a tím nebyl nikdo jiný než náš hráč Adam Flasar!!!

 

ŠD Korytná reprezentovali tito žáci: Hadrava Štěpán, Tomáš Doležálek, Šimon Vávra, Adam Flasar , Eliška Popelková, Jan Janča, Honza Juřena, Rostislav Kurtin, Lucka Martincová, Petr Takáč, Martin Vaškových, Daniel Dokoupil

ZAMĚŘENÍ ŠKOLY

Náš školní vzdělávací program má název Rozkvetlá škola, snažíme se jej beze zbytku naplnit ...

KALENDÁŘ AKCÍ

Kalendář akcí