Úvodní stránka » Základní škola » Aktuality ZŠ » Florbalisté oslavují

Florbalisté oslavují

Naši malí – mladí florbalisté oslavují v těchto dnech 20 odehraných turnajů s téměř 120 odehranými zápasy. Do Florbalového kroužku při naší škole dochází 19 kluků a 9 děvčat, z druhého stupně si chodí pravidelně zahrát 8 kluků. Od letošního školního roku přihlásil trenér Vašek Hadrava naše sportovce do Orelské florbalové ligy – Čfbu. Náš školní tým si změřil v průběhu školního roku své síly se sportovci z Bánova, Starého Města, Moravského Písku, Hodonína nebo Holešova. Zmínili jsme jen některé týmy, protože výčet všech by byl mnohem delší. Hluci i děvčata hrají s velkou chutí a sportovních florbalových nadšenců nám stále přibývá. Zásluhu na tom má jistě i trenér Vašek Hadrava, který si ve svém volném čase udělal trenérské zkoušky, aby byl pro své svěřence tím nejlepším pomocníkem.