Úvodní stránka » Mateřská škola » Aktuality MŠ » Drakiáda Mateřské školy a družiny

Drakiáda Mateřské školy a družiny

Kdo se ve čtvrtek odpoledne podíval směrem k naší škole, určitě si povšiml té přehlídky barev na obloze. To naši školkáčci a děti z družiny společně se svými maminkami, babičkami, tatínky a dědečky vyběhli na kopec a vypustili své draky po větru vzhůru do oblak! Bylo moc hezké dívat se, jak si děti rozmotávají provázky a rozbíhají se po louce, aby i ten jejich krasavec vyletěl výš a výš…. A ještě hezčí bylo sledovat, jak se potom z těch provázků rozmotávají ony samyJ  Opravdu pěkně jsme si to všichni užili v tom nádherném počasí!