Úvodní stránka » Základní škola » Aktuality ZŠ » Dopravní hřiště v uherském Brodě 2021

Dopravní hřiště v uherském Brodě 2021

Společně se čtvrťáky a páťáky jsme využili jeden z posledních pěkných podzimních dnů a vypravili jsme se na Dopravní hřiště do Uherského Brodu. Pan učitel Smetana dětem v teoretické přípravě podrobně vysvětli, jak se mají jako chodci nebo jako cyklisté chovat na veřejné komunikaci. Poté následovala praktická část přímo na hřišti. Počasí už bylo trochu chladnější, ale přesto jsme všechno pěkně zvládli. Dokonce dostaly děcka pochvalu za vzorné dodržování silničních předpisů. Jízdu na kole si všichni užili. Tak teď už jen budeme doufat, že při jarní návštěvě Dopravního hřiště všichni získají při testech průkaz cyklisty.