Úvodní stránka » Základní škola » Aktuality ZŠ » Dopoledne plné vitamínů

Dopoledne plné vitamínů

I tento školní rok byla naše základní škola zapojena do projektu Ovoce a zelenina do škol.

Na závěr školního roku pro nás organizátoři opět  připravili překvapení v podobě koše plného známého i méně známého ovoce a zeleniny.

Za vedení paní Štěpánky Popelkové a její maminky připravily mladší děti zdravou svačinku pro čtvrťáky a páťáky.  Práce se jim velmi líbila a také velmi zdařila. Po svačince pak ochutnaly různé ovocné i zeleninové šťávy.

No a sladkou tečkou na konec bylo čokoládové fondue. Tímto chceme také paní Popelkové a její mamince velmi poděkovat za úžasnou celoroční spolupráci s naší školou. Děkujeme.