Úvodní stránka » Základní škola » Aktuality ZŠ » DIVADLO ZE STRÁNÍ

DIVADLO ZE STRÁNÍ

Dnešní předvánoční dopoledne nám přijeli zpříjemnit divadelníci ze Strání. Je to parta nadšenců, která s dětmi z 2. stupně ZŠ připravuje nejrůznější divadelní kusy pro děti i dospělé. Pozvali jsme je tedy do kulturního domu u nás v Korytné. Naši školáci si sami připravili hlediště – nachystali židle k sezení nejen pro sebe, ale i pro děti z MŠ a pro paní učitelky. Poté mohlo divadelní představení začít. Dnes byla na programu pohádka Sůl na zlato. Všem účinkujícím patří velké poděkování, protože pohádku zahráli opravdu výborně. Všichni malí diváci seděli bez hnutí a pečlivě sledovali každé slovo, každý pohyb mladých herců. Pohádka vždy navodí příjemnou atmosféru a to se dnes určitě podařilo na výbornou. Všem ochotníků ze Strání patří velké poděkování. Přijeli za námi, přivezli si kulisy, ozvučení a předvedli výkon, za který by se nemuseli stydět ani profesionální herci.

Děkujeme!