Úvodní stránka » Základní škola » Aktuality ZŠ » Den učitelů v Korytné

Den učitelů v Korytné

Jedna z našich spolužaček nám v pondělí ve škole řekla, že ve čtvrtek je Den učitelů. Začala příprava. Domluvili jsme se, že každý něco pro paní učitelky přinese. Někdo přinesl dětské šampaňské a Mirindu, někdo přinesl brambůrky, jiný čokoládu, jednohubky, tyčinky atd. Také jsme vyrobili na oslavu ozdobné čepičky. Ve středu večer jsme ani nemohli usnout, protože jsme se moc těšili. Ráno jsme ve škole nafoukli balonky a čekali jsme na zvonění. Když paní učitelka přišla do třídy, zakřičeli jsme: „Všechno nejlepší ke Dni učitelů!“ A oslava mohla začít.

Eliška Č., Verunka, Lucka, Nela, Violka, Viktorka, Áďa, Janička, Eliška Vl., Mira, Peťa T., Peťa V. a Tom