Den s myslivci

Po rozdání pololetního vysvědčení dostaly naše děti dva dárky - od paní kuchařky buchtičky s krémem k obědu a od obce Korytná a spolku Hluboček to bylo úžasné odpoledne s Gábi, Marky, Vendy a Maru. Děti jásaly, hned co je z okna v zahradě zahlédly. Věděly, že to bude zas kopec zábavy. A taky že ano - naplnily lesním zvířátkům krmelec dobrůtkami, co jim nezkazí bříško. Zjistily, kteří ptáci jsou tažní a kde přes zimu spí rosnička nebo jezevec. Taky už teď všichni kluci i holky poznají, jaký je rozdíl mezi stopami srnce a jelena a co ostatním ptákům vyvádí kukačka. Své oblíbené zvířátko si mohli vyrobit i jako masku na obličej. Podívejte se, jak jsme si to všichni hezky užili. Obci Korytná i Hlubočku moc děkujeme!