Úvodní stránka » Základní škola » Aktuality ZŠ » Den otevřených dveří ve škole

Den otevřených dveří ve škole

V úterý 12. března měli naši školáci možnost ukázat široké veřejnosti, jak a co všechno se během vyučování učí. Někteří rodiče i prarodiče využili možnost podívat se na své děti. Školáci byli velmi šikovní a pod vedením paní učitelek předvedli všechno, co se doposud naučili. Kdo si nedovedl představit práci ve spojených ročnících, měl ideální příležitost zažít tento způsob výuky osobně. Všichni školáci pracovali pod vedením paní učitelek pilně a pečlivě. Přestože zájem z řad rodičů nebyl veliký, dopolední vyučování se všem povedlo. Úkoly jsou hotové a navíc máme všichni dobrý pocit z poctivě odvedené práce.