ČEPS CUP 2019

Ve středu 27. listopadu jelo sedm statečných florbalistů z naší školy na okresní kolo turnaje Čeps Cup do Uherského Brodu. Šest kluků a jedno děvče jeli ukázat, že i v malé školičce rostou velké talenty se sportovním srdcem.  První zápas se Šumicemi náš tým sice prohrál, ale florbalisty z Bojkovic, ze Strání, z Hradčovic, nechali v poli poražených. Tom, Marťa, Eliška, Honza, Páťa, Peťa a Tobík se výbornou hrou dostali až do finále. Nečekal na ně žádný jednoduchý soupeř, postavili se proti nim borci z Bánova. Naši hráči ukázali, že se nebojí žádného soupeře a hrdě se pustili do finálové bitvy. Zúročili své dovednosti a Bánov porazili rozdílem pěti gólů 8-3. Ve Zlínském kraji bylo přihlášeno 104 škol a postup si zajistilo asi 13. Naše vítězné družstvo postoupilo do krajského kola.

VELICE VELIKÁ GRATULACE!