Úvodní stránka » Mateřská škola » Aktuality MŠ » Beseda s myslivcem

Beseda s myslivcem

Ve středu navštívil naši mateřskou školu myslivec pan Petr Mahdal z Korytné. Vyprávěl dětem o lesní zvěři a o péči v zimním období. O tom, jak se lesní zvěř stravuje a co vše můžeme udělat proto, abychom jí v zimním období pomohli. Přinesl dětem i názorné ukázky ve formě vycpaných zvířat. Po krátké besedě a ukázkách následovala vycházka do lesa k nedalekému krmelci. Dětem se vycházka moc líbila, pan myslivec s sebou vzal i svého jezevčíka, který dětem dělal společnost. Nasypali jsme krmení zvířátkům a viděli jsme i stádo daňků, pasoucích se na poli. Děkujeme tímto panu myslivci Mahdalovi za krásnou a poučnou besedu s vycházkou do lesa a těšíme se na další setkání.